27 серпня о 16:21

03.09.2019 в галереї «АВС-арт» відбудеться презентація альбому «Мистецька колекція Михайла Поживанова»

Третього вересня о 18 годині в київській галереї «АВС-арт» (м.Київ, вул.Глибочицька, 32-В) відбудеться презентація художнього альбому «Мистецька колекція Михайла Поживанова».

avs-art.com.ua

До 300-сторінкового видання увійшли добірні колекційні твори 125 авторів, що мають високе культурне значення для поціновувачів образотворчості. Це живопис і графіка від 1930-х років до сьогодні: Роман Сельський, Алла Горська, Любомир Медвідь, Віктор Зарецький, Тетяна Яблонська, Борис Буряк, Степан Яровий, Ольга Петрова, Сергій Савченко, Георгій Якутович, Сергій Шишко, Петро Бевза, Анатолій Криволап, Емма Андієвська, Адальберт Ерделі, Марія Примаченко, Микола Мазур, Петро Гончар, Іван Марчук та багато інших.

«Було б егоїстично тримати вдома достойні уваги поціновувачів образотворчості роботи – представляю вашій увазі добірку найяскравіших творів із моєї колекції.  …Для мене мистецтво – це серце, відчуття, емоції. Це й тяжка робота – із композицією, кольором, лінією. Це думка, увиразнена візуально», – зазначає громадський і політичний діяч, колекціонер Михайло Поживанов.

У рамках презентації обговорюватимуться:
– колекціонувавня й його значення у розвитку культурних ініціатив та пріоритетів;
– забуті й нові імена в українському мистецтві;
– відображення загального мистецького процесу в приватній колекції як його частковому прояві;
– вплив формування приватних колекцій на ствердження мистця в арт-середовищі, інфраструктурі суспільства, його місце в культурно-історичному процесі;
– точки перетину мистецького процесу й арт-бізнесу.