21 жовтня о 12:00

Троєщина отримає новий дитсадок за 144 млн гривень

Мешканці переповненої Троєщини можуть почати радіти. Їм пообіцяли збудувати новий дитячий садочок. Щоправда за кругленьку суму бюджетних коштів.

Як повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на сайт електронних публічних держзакупівель Prozorro, у Деснянському районі по вул. Радунській планують побудувати новий дитячий садок. Його вартість оцінюють в 144 млн грн.

Відзначається, що триповерховий садок побудують на вул. Радунська (24-й мікрорайон житлового масиву Вигурівщина-Троєщина). Він буде розрахований на 260 місць, 14 груп. Майбутній дитячий сад зможе прийняти на роботу до 73 осіб.

Згідно з документом, дошкільний заклад мають намір побудувати до кінця жовтня наступного року. Аукціон, на якому визначать переможця, запланований на 31 жовтня. Орієнтовна вартість будівництва становить понад 144 млн грн, що на 8 млн грн менше, про що раніше говорилося у відповідному розпорядженні.

Нагадаємо, пішохідно-велосипедний міст, що з’єднає парк «Володимирська гірка» з Аркою дружби народів, планують звести та відкрити наприкінці весни наступного року.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.