18 грудня о 13:48

Троєщина вимагає додатковий транспорт в години пік

Жителі Троєщини вже звикли до постійних заторів у години пік, але це не означає, що така ситуація є нормальною. Для її вирішення треба приймати якісь рішення. Зокрема збільшити в критичний час кількість громадського транспорту.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на петицію.

“Вже не одне десятиліття ведуться розмови про будівництво метро до мікрорайону Троєщина. Але поки що це все тільки на словах, тому пасажири повинні просто брати штурмом наземний громадський транспорт. Особливо у ранні та вечірні години пік” – пише автор петиції Юрій Березань.

За словами чоловіка, дуже часто аби виїхати на роботу з Троєщини, доводиться пропускати по 3-4, а іноді і більше, тролейбуса чи автобуса. Також варто додати, що маршрутні таксі взагалі можуть проїхати повз зупинки, бо не в змозі просто відчинити двері із-за натовпу пасажирів всередині.

“Тому для того, щоб розгрузити наплив пасажирів у години пік (вдень і ввечері) пропоную додати два човникових маршрута громадського транспорту ( перший – тролейбус від станції Зеніт до станції Генерала Ватутіна, другий -автобус від станції метро Почайна до зупинки масив Райдужний). Пропоную інтервал часу між транспортом 5-10 хвилин” – дав пропозицію Юрій Березань.

На сьогодні, його ідею підтримало 21 особа. До кінця голосування лишається 84 дні.

Нагадаємо, невідомі активісти майже на годину заблокували рух кільцевої електрички на станції Троєщина-2. Причому лягали прямо на рейки під коліса потягу. Людей обурило, що в електричці замало вагонів для перевезення пасажирів.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.