02 січня о 15:37

У чотирьох районах Києва відкриють пункти велопрокату

Перехоплюючі велосипедні пункти з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів з’являться в Оболонському, Деснянському, Голосіївському та Дарницькому районах міста Києва.

Як повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на відповідне розпорядження КМДА, замовником проекту на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва є комунальне підприємство «Київський центр розвитку міського середовища».

Мережу велопунктів створюватиме товариство з обмеженою відповідальністю «Байк Бокс», що визначено переможцем проведеного інвестиційного конкурсу.

Так, згідно з умовами інвестиційного конкурсу, перехоплюючі велопункти заплановано облаштувати за адресами: просп. Оболонський, 20, Парк «Муромець», вул. Академіка Тронька (біля Національного музею народної архітектури та побуту України), просп. Академіка Глушкова, 1 та на перетині просп. П. Григоренка та просп. Миколи Бажана.

Компанія-переможець має облаштувати велопункти зі збірно-розбірних тимчасових одноповерхових споруд із полегшених конструкцій без фундаменту та виконати роботи з благоустрою території зі встановленням лав для відпочинку, урн для сміття та вуличних ліхтарів.

Орієнтовна вартість створення об’єкта інвестування 3,7 млн грн. Остаточна ціна визначатиметься на підставі затвердженої в установленому порядку проектної документації.

Основним критерієм визначення переможця конкурсу була найкраща пропозиція щодо розміру внеску на створення мережі пунктів велосипедної інфраструктури столиці.

Нагадаємо, у Києві зловмисник викрав два велосипеди. Його затримали на гарячому і тепер за скоєне чоловіку загрожує до шести років позбавлення волі.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.