Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
У Голосіївському районі не будуватимуть дитсадки / Магдебурзьке право
03 липня о 13:33

У Голосіївському районі не будуватимуть дитсадки

Кошти на будівництво дитячих дошкільних закладів у Голосіївському районі столиці по проспекту Науки у 2018-2023 роках не передбачено.

Про це повідомили жителю Голосіївського району Єгору Стадному у місцевій адміністрації у відповідь на його запит.

“На весь район Багринової гори, Мишаловки та Китаєва, які тягнуться вздовж проспекту Науки, є п’ять дитячих садків, їх сумарна проектна потужність – 550 місць. Вже зараз вони переповнені – у них 711 дітей. Загалом найбільша криза у районі Багринової гори, за останні три роки там здали кілька будинків десь сумарно на 800 квартир. Водночас завершується будівництво нових висоток, сумарно десь на 400-500 квартир. До цього варто додати висотки першої хвилі забудови Багринової гори – це десь 1000 квартир. Пересічно в цих будинках переважають мешканці дітородного віку”, – зауважує пан Стадний.

Отже, дитячі садочки, по-перше, переповнені, а, по-друге, черга у них досить велика, і навряд чи скоротиться найближчі роки.

“Тому мені стало цікаво, чи планує влада щось з цим робити. переглянув різні програми та плани і нічого не знайшов, – продовжує Єгор Стадний. – Вирішив спитати і ще раз пересвідчився, що нічого не буде. Хоча у КМДА обнадійливо написали, що таки планує будівництво садочка в Голосіївському районі – на Андерса. Це за вісім кілометрів. Ще раз пересвідчився, що райони в Києві покроєні точно не для розвитку громад, Києву потрібні нормальні компактні самоврядування. А доти можна триста разів змінювати ДБН, дозволяти садочки хоч в підвалах, хоч на горищі, хоч в катакомбах, від цього краще не стане”.

У відповіді на запит зазначається, що у квітні 2018 року місцева влада відкрила дитсадок №106 за адресою проспект Науки,65.

Нагадаємо, раніше сайт «Магдебурзьке право» повідомляв, що Київрада хоче змінити механізм фінансування дитсадків столиці.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.