Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
У Києві народилася 21 дитина в першу ніч 2019 року / Магдебурзьке право
02 січня о 11:27

У Києві народилася 21 дитина в першу ніч 2019 року

У новорічну ніч в Києві народилися 21 дитина.

фото зі сторінки пологового будинку “Лелека”

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на ТСН.

Статистики скільки дітей народилося в країні в новорічну ніч поки немає. Але в Києві під бій годинника і святкові феєрверки на світ з’явився 21 малюк”, – зазначається у повідомленні.

Перший малюк народився у перші ж секунди нового року – 00 годин 00 хвилин 35 секунд.

Більше за всіх у ніч на 1 січня довелося працювати п’ятому столичному пологовому будинку. Тут за ніч народилося одразу п’ять діток, всі вони – дівчата.

Нагадаємо, у Києві дітям загиблих учасників Революції Гідності та бійців АТО щомісяця видаватимуть по 3 тисячі гривень матеріальної допомоги. Також наголошується, щомісячна матеріальна підтримка забезпечить соціальний захист членів сімей киян, які загинули на Майдані чи в АТО.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.