Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
У Києві перевірятимуть кіоски з шаурмою до 15 вересня / Магдебурзьке право
03 серпня о 20:03

У Києві перевірятимуть кіоски з шаурмою до 15 вересня

Перевірки кіосків із шаурмою триватимуть у столиці до 15 вересня.

Про це розповів журналістам начальник Головного управління Держспоживслужби у місті Києві Олег Рубан.

За його словами, наразі зафіксовано вже 83 (!) випадки отруєння в різних районах Києва: на Дарниці, Оболоні, Поштовій та Лісовій. Усі ці точки об’єднує те, що м’ясо постачав один постачальник. Зараз Держспоживслужба припинила реалізацію м’яса постачальником, а всі кіоски, куди потрапляв «субстрат» закрито.

Попередньо, люди отруїлися через наявність у шаурмі сальмонелли.

За словами Рубана, оскільки кіоски з шаурмою належать до малого бізнесу, їх планово перевіряють лише раз на два чи п’ять років. Позапланові перевірки влаштовують, реагуючи на надзвичайну подію.

При цьому заступник керівника київської Держспоживслужби Олександр Овчаренко заявив пресі, що у Києві взагалі не може бути офіційно зареєстрованих кіосків із шаурмою.

«На виготовлення їжі у МАФах жодних дозволів бути не може. За своїми архітектурними особливостями мала архітектурна форма не може забезпечити дотримання санітарних вимог щодо забезпечення безпеки надання послуг громадського харчування», – пояснив пан Овчаренко.

Зокрема, за нормами, у закладі має бути холодна і гаряча вода, окремі бокси для овочів і м’яса, різні ножі тощо. На кількох квадратних метрах це облаштувати нереально, вважає Овчаренко.

За його словами, у Києві є певна кількість МАФів, які мають офіційні дозволи, але лише на послуги швидкого харчування, «коли поклали у мікроволновку гамбургер і нагріли його».

У свою чергу, в.о. міністра МОЗ України Уляна Супрун порадила у спеку не купувати шаурму, хот-доги, пиріжки та інший фаст-фуд у кіоску чи вуличному ярмарку, якщо немає впевненості щодо дотримання санітарних норм. Передусім небезпеку становить м’ясо та різноманітні соуси на основі майонезу.

Як повідомляв сайт «Магдебурзьке право», кількість постраждалих від отруєння шаурмою зросла до 61 особи у Києві станом на 13:00 середи. Станом на ранок четверга було зафіксовано вже 70 звернень про отруєння.

Нинішній спалах гострої кишкової інфекції внаслідок споживання громадянами шаурми є наймасовішим в Києві за останні роки.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.