01 січня о 00:01

У Києві почався 2019 рік

У Києві настав 2019 рік. Хоч яким неоднозначним виявився рік минулий, подякуймо йому і висловимо сподівання, що вже в цьому році ми докладемо всіх зусиль, аби пишатися собою.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Григоріанський календар.

2019 – рік великих сподівань і побоювань для нашої країни. Нам двічі доведеться обирати владу: Президента України та парламент. Нікуди не подінеться й російська агресія, а разом з нею й економічні негаразди.

Та українці довели, що згуртувавшись, ми можемо перемогти будь-яке зло, тож тримаймо кулаки і працюймо заради спільної мети.

Астрологи обіцяють, що цей рік (Жовтої Земляної Свині) пройде під девізом працьовитості, партнерства, накопичення і надійності – в точній відповідності з головними якостями господині року. Люди, народжені в рік Свині, відрізняються великодушністю, благородством, оптимізмом, вірою в людей. Хрюшка, як покровителька таких якостей, буде особливо прихильно ставиться до тих, хто в 2019 буде намагатися їм відповідати.

Разом з тим, Свинка – це символ багатства і процвітання, тому рік буде сприятливий для бізнесменів і всіх бажаючих відкрити свою справу.

Команда “Магдебурзького права” щиро вітає всіх киян та гостей столиці зі святом. Нехай ващі світлі та щирі бажання здійсняться, а все погане лишиться в минулому році.

Слава Україні!

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.