03 січня о 10:52

У Києві поліцейські “випадково” побили знаменитого авіаконструктора – ЗМІ

Столичні копи відзначилися з дуже поганого боку. За їх участі, поки невідомі молодики, побили авіаконструктора заводу “Антонов” Віктора Ковальського. Чоловіку 81 рік, а його лупцювали п’ятеро (!!!), бо запідозрили, що він – валютний шахрай.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на ТСН.

За словами жертви, спочатку його били троє, а потім до них приєдналися поліцейські. Свідки і номер патрульної машини запам’ятали – 4435. На постраждалого наділи наручники і потягли в поліційне авто. Тільки коли порвали його портфель і поглянули, що там, зрозуміли: схопили не того.

Авіаконструктор дістав струс мозку, йому ушкодили зуб і спину. За словами журналістів, в поліції Києва поки що не змогли пояснити, що це була за спецоперація і чому правоохоронці беруть участь у приватних розбірках. В Солом’янському райуправлінні лише сказали: інцидент почався за участі патрульних, яких контролює інше керівництво.

Постраждалий написав у поліцію заяву на поліцію. За фактом сутички відкрили кримінальне провадження.

Віктор Ковальський 47 років працює авіаконструктором. Він – один із творців Ан-74 і знаменитої “Мрії”.

Нагадаємо, у Києві невідомі напали на співака DZIDZIO (справжнє ім’я – Михайло Хома). Після короткої розмови зловмисники побили артиста та втекли з-під офісу радіостанції Хіт ФМ, де мало відбутися його інтерв’ю.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.