Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
У Києві пройшов марш до дня народження Степана Бандери / Магдебурзьке право
02 січня о 10:35

У Києві пройшов марш до дня народження Степана Бандери

1 січня 2019 року тисячі націоналістів провели вулицями Києва традиційний смолоскипний марш до дня народження Степана Бандери. При чому було одразу декілька маршів, але головний пройшов у центрі столиці.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на прес-службу ВО “Свобода”.

“Постать Степана Бандери є символом боротьби за незалежність України у ХХ столітті. Ми вшановуємо його, як і інших героїв минулого, аби показати тяглість поколінь із сучасними героями, які захищають українську територіальну цілісність від того самого ворога, проти якого боровся Степан Бандера”, – зазначив народний депутат України, заступник Голови ВО “Свобода” Андрій Іллєнко.

110-у річницю уродин провідника ОУН представники ВО “Свобода”, “Правого Сектора”, Конгресу Українських Націоналістів, “С14” та інших організацій розпочали в парку Шевченка. Там запалили смолоскипи та святковим ходом рушили вулицею Володимирською та Хрещатиком до Майдану Незалежності, де провели урочисте віче.

Порушень під час маршів у Києві не зафіксовано. За порядком при супроводженні стежили 450 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України.

“Завдання поліцейських під час заходів – попередження будь-яких суперечок, тож були залучені співробітники поліції діалогу. Окрім того, задіяні кінологи зі службовими собаками та співробітники вибухотехнічної служби” – повідомили у відомстві.

Правоохоронці відмітили, що всі три ходи відбулися без порушень правопорядку.

Нагадаємо, КМДА затвердило план заходів на 2019 рік щодо реалізації стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.