19 жовтня о 14:12

У Києві відкриють новий міст навесні 2019 року

Пішохідно-велосипедний міст, що з’єднає парк «Володимирська гірка» з Аркою дружби народів, планують звести та відкрити наприкінці весни наступного року.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на прес-службу КМДА.

«З мосту відкриватиметься дивовижний вид на Дніпро. Можна буде побачити увесь Київ. Цей міст зробить наше місто ще більш привабливим для туристів», – зазначив мер Києва Віталій Кличко.

Так, за словами міського голови, міст з’єднає два туристичних маршрути – парк «Володимирська гірка» і парк «Хрещатий» та слугуватиме виключно для пішоходів і велосипедистів. Він буде довжиною 210 метрів, ширина буде змінною – від 6 метрів у регулярних зонах до 14 метрів у зонах оглядових майданчиків. Мостовий перехід зроблять із бетону та скла.

Крім того, Кличко пообіцяв, що наступної весни буде завершено реконструкцію Алеї художників. Відтак планують втілити проект великого туристичного маршруту, який розпочинатиметься від Пейзажної алеї і завершуватиметься біля Києво-Печерської Лаври.

Сам міст міська влада обіцяє презентувати киянам та гостям столиці наприкінці весни 2019 року.

Нагадаємо, якщо вам раптом хочеться побачити братів Кличко в пікантних позах і без одягу, то вам треба поїхати до міського парку Коростишева, який знаходиться в Житомирській області, де нещодавно з’явилася дивна гранітна скульптура.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.