05 листопада о 18:12

У Києві відкрили інклюзивний спортивний майданчик

У Голосіївському парку відтепер є можливість займатися спортом навіть люди з обмеженими можливостіми: на візках, сліпі, на протезах та інші. Для них відкрили спеціальний спортивний майданчик.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Столичний регіон.

Наразі спортивний майданчик для популярного сьогодні кросфіту обладнали таким чином, що тут є й панудси, й додаткове маркування шрифтом Брайля. Будівництвом опікувалася Федерація функціонального багатоборства.

У певні часи на майданчик приходять тренери, які займаються із бажаючимт абсолютно безкоштовно. Представники Федерації кажуть, що все приладдя готове до використання, мешканцям столиці потрібно просто прийти та займатися спортом. Також запрошують і звичайних спортсменів, активних громадян, підлітків.

Майданчик цей соціальний, тож опікуються ним самі кросфітери. Це означає, що спортсмени займаються вдосконаленням його та прибиранням території. Федерація функціонального багатоборства вважає, що такі ініціативи дуже потрібні, та вже зараз планує ще два майданчика у Києві.

Нагадаємо, київський зоопарк отримає “нове дихання”. У ньому будуть посаджені 475 дерев, 10 тисяч кущів і 5 тисяч квітів.

Крім того, світ надихнула новина про те, що у Парижі водій автобуса вигнав пасажирів з салону, коли ті не захотіли поступитися місцем з інвалідом. Далі автобус поїхав лише з одним пасажиром.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.