06 грудня о 12:27

У Києві вшанують Почесних донорів крові

Сьогодні, 6 грудня о 15:00 відбудеться зустріч, на якій вшанують 150-ти Почесних донорів крові та активістів донорського руху.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Київську міську організацію Товариства Червоного Хреста України.

Нагадаємо, що згідно Закону України «Про донорство крові та її компонентів» Почесні донори України – це люди, які безкоштовно здали кров понад 40 разів. Серед цієї категорії чимало киян, які подарували кров хворим від 60 до 100 разів за своє життя.

Сьогодні в Україні відчувається гостра потреба у препаратах крові, відсутність яких негативно впливає на оперативність і якість медичної допомоги.

Червоний Хрест Києва є традиційним партнером органів охорони здоров’я столиці у пропаганді безоплатного донорства та залучення до лав донорства. Щомісяця спільно з Київським міським центром переливання крові згідно графіку співпраці Товариство Червоного Хреста Києва проводить дні збору донорської крові. Завдяки спільній діяльності вдалося залучити додатково 347 донорів крові, а це додатково 156 літрів крові .

Місце проведення: вул. Контрактова площа, 12, приміщення Будинку дитячої творчості Подільського району, актова зала.

Нагадаємо, у Києві почав працювати перший банк крові для тварин при кафедрі хірургії Університету біоресурсів і природокористування. Відзначається, що зазвичай при необхідності переливання крові власники тварин самі шукають донорів.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.