11 грудня о 15:44

У Києві закрили школу на карантин

У столиці для учнів початкових класів спеціалізованої школи № 88 Печерського району призупинено навчальний процес. У Святошинському районі призупинено навчання у одному з класів школи № 50 та у ще одному – у НВК «Лілея». Причина – погіршення епідемічної ситуації серед школярів щодо захворюваності на грип і гострі распіраторні інфекції.

фото зі сторінки КМДА у Фейсбуці

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на повідомлення КМДА.

«У період загострення епідеміологічної ситуації важливо посилити дезінфекційний режим у приміщеннях, забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря, проводити регулярне наскрізне провітрювання кімнат, не допускати до відвідування закладу осіб із ознаками інфекційного захворювання. Крім того, необхідно обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях, уникати великого скупчення людей. Такі рекомендації стосуються як навчальних закладів, так і підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, де працюють люди», – повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він нагадав, що керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ.

«Наразі у місті захворюваність на грип і ГРВІ перебуває на рівні, характерному для даного періоду року. Проте за 49-й тиждень 2018 року зареєстровано незначне зростання захворюваності на 4,3%, якщо порівнювати з попереднім тижнем. Зростання відбулося як за рахунок дорослих, так і за рахунок дітей. Загальна картина захворюваності не викликає занепокоєння», – нагадав Микола Поворозник.

Нагадаємо, у Дарницькому районі Києва сталася пожежа в дитячому дошкільному закладі. Горів дитячий садок-ясла №805 «Оберіг». Пожежа сталася в ніч з 7 на 8 грудня. На місце події негайно було направлено найближчі пожежно-рятувальні підрозділи.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.