Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
У Києві знесли популярний арт-об'єкт «Світ крізь рожеві окуляри» / Магдебурзьке право
04 травня о 09:54

У Києві знесли популярний арт-об’єкт «Світ крізь рожеві окуляри»

У Києві демонтували арт-об’єкт у вигляді величезних рожевих окулярів, який був розміщений біля сходів на Співочому полі. 

religions.unian.ua

Зараз незвичайна скульптура, з якою любили фотографуватися кияни й гості міста, лежить на віддаленій галявині в парку і виглядає пошарпаною. Що буде далі з арт-об’єктом, невідомо: у «Київзеленбуді», який відповідає за Печерський ландшафтний парк, де була встановлена скульптура, повідомили, що велетенські окуляри не перебувають на балансі зеленого господарства.

Арт-об’єкт «Світ крізь рожеві окуляри» був встановлений у Печерському ландшафтному парку 24 жовтня 2014 року в рамках проекту Kiev Fashion Park. Величезна скульптура у вигляді триметрової чорної оправи з лінзами стояла на дужках.

Джерело: УНІАН