Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
У моста Патона «втомилася» опора / Магдебурзьке право
08 серпня о 13:28

У моста Патона «втомилася» опора

Киянин Ілля Пижов обурюється через нульову реакцію муніципальної влади і правоохоронних органів на поступову руйнацію опор моста Патона в Києві.

Відповідну світлину пан Пижов оприлюднив на сторінці групи «Березняки» у Facebook  в середу.

На фото можна побачити «втомлену» опору моста, яка починає руйнуватися над водним плесом Дніпра. Зокрема, в річку осипався облицювальний камінь, тож можна побачити арматуру опори.

«Кличко і київська влада не роблять нічого, лише покривають і приховують незаконні забудови, не думаючи про збереження і реставрацію старих споруд. Це ж стосується і «депутатів», сквери зносять один за одним під приводом «покращення», а на їхньому місці ростуть висотки, Дніпровська набережна позбавляється зелені і заковується у бетон. А про міст забули?», – обурюється киянин.

Зауважимо, що по мосту Патона щодня проїздять сотні тисяч авто, в тому числі вантажних.

Як повідомляв сайт «Магдебурзьке право», раніше мер Віталій Кличко зізнався, що понад 75 мостів Києва знаходяться в передаварійному стані, ще три центральних моста – вже в аварійному стані.

Днями столична поліція заявила, що «не бачить ознак кримінального правопорушення» у тому, що компанія, яку допустили до фіналу тендеру на реконструкцію Шулявської розв’язки в Києві, подала підроблені документи.

Відтак, Шулявський міст закривають на 1,5 роки: минулого четверга на шляхопроводі вже розпочали перенесення інженерних мереж.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.