19 квітня о 09:30

У рейтингу стартап-міст Київ злетів на 29 позицій, залишив позаду Гельсінкі, Дублін і Вашингтон

Київ обігнав Мельбурн, Гельсінкі, Мюнхен і Вашингтон у рейтингу найбільших стартап-міст, піднявшись на 29 позицій і зайнявши 34 місце з 1028.

uk.wikipedia.org

Про це повідомляється на глобальному профільному сервісі StartupBlink, де також опубліковані оновлення онлайн-карти з відповідною інформацією. За рік столиця України піднялася в цьому рейтингу з 63 місця аж на рекордні 29 позицій. І тепер Київ займає 34 місце серед 1028 світових стартап-міст. У результаті Київ за рік обігнав такі відомі стартап-екосистеми, як Гельсінкі, Мюнхен, Шеньчжень, Вашингтон, Мельбурн, Дублін і багато інших.

Позиція міста в рейтингу StartupBlink залежить від кількості проектів, їх якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми. І оцінюються ці показники власним алгоритмом авторів звіту. Так, у Києві розробники онлайн-сервісу нарахували 321 стартап. Крім Києва в рейтинг увійшли такі міста України, як Одеса (235 місце), Львів (299), Харків (435) і Дніпро (561). В цілому Україна за останні два роки піднялася в топі на 4 позиції. Серед міст світу перші три місця утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк і Лондон. Серед країн – США, Великобританія і Канада.

Карта StartupBlink створена на основі GoogleMaps. Всього на ній відзначені понад 62 тис. стартапів. У базі зібрані дані AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших стартап-платформ. Карта дозволяє фільтрувати стартапи за галузями і місцем розташування, а акселератори – за кількістю грошей, які пропонуються стартапам, і за регіонами.

Джерело: УНІАН