Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
У школах Києва останні дзвоники цьогоріч пролунають 31 травня / Магдебурзьке право
13 травня о 09:00

У школах Києва останні дзвоники цьогоріч пролунають 31 травня

Цьогоріч свято останнього дзвоника для школярів Києва відбудеться у п’ятницю, 31 травня.

lviv.comments.ua

Як повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації, до цього часу учні тільки четвертих класів повністю складуть державну підсумкову атестацію, яка триватиме з 14 до 24 травня. «Зміни графіка у школах цьогоріч не передбачаються. Останній навчальний день для школярів буде 31 травня, і після цього вони повернуться до навчання традиційно 1 вересня», – йдеться у повідомленні.

У свою чергу випускники дев’ятих класів складатимуть іспити з 4 до 13 червня, а одинадцяті класи – державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання із 21 травня до 13 червня.

Документи про освіту випускникам 11-х класів урочисто вручать 26 та 27 червня. Водночас в КМДА нагадують, що форму та час проведення свята останнього дзвоника визначають заклади освіти самостійно.

Джерело: УНІАН