31 березня о 10:34

У студії авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» – Михайло Поживанов

В ефірі авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» від 30.03.2020 був громадський та політичний діяч Михайло Поживанов. Обговорили, зокрема, такі питання.

Чому віддати перевагу: боротьбі з коронавірусом чи утриманню економіки в затяжних карантинних умовах. І перше, і друге впливають безпосередньо на здоров’я та життя людей, тож не можна розділяти сили на вирішення тільки однієї проблеми.
Історичний шанс для України. Переформатувати економіку, систему охорони здоров’я, розібратися з пільгами, сформувати страхову медицину, унормувати пенсійне забезпечення для всіх пенсіонерів, відійти від пострадянського керівництва країною. Довгий історичний шлях, пройдений Європою, Сполученими Штатами, ми маємо можливість «перестрибнути» в часі.
Як керівництву країни допомогти бізнесу і, відповідно, населенню вижити в умовах майбутньої економічної кризи. Михайло Поживанов впевнений, що саме зараз повинно бути прийняте суттєве зниження податкового навантаження на бізнес. До речі, зараз тільки в Києві зареєстровано більше 300 тис. товариств з обмеженою відповідальністю та біля 600 тис. ФОП, і задача місцевої та центральної влади
– зберегти ці підприємства та робочі місця для майбутнього розвитку України.