21 квітня о 19:00

У студії авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» – Михайло Поживанов

В ефірі авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» від 21.04.2020 був громадський та політичний діяч Михайло Поживанов. Обговорювали останні події тижня, зокрема: Україна у вогні – горять ліси, степи, палають хати; кожен п’ятий захворілий українець – це медичний працівник; що чекає далі українців в умовах карантинних заходів.

Михайло Поживанов зазначив, що Україна вкрита не просто димом від пожеж – Україна вкрита бездіяльністю влади, невмінням управляти країною, неспроможністю допомогти бізнесу, з низьким рівнем комунікації в суспільстві та повним нерозумінням що, коли й як треба робити в нинішніх кризових умовах.
…На боротьбу з вогнем виїжджають ЗІЛи, завод із виробництва яких не працює з 1992 року, й це все, що треба знати про підготовку країни до надзвичайних ситуацій – чи то буде пожежа, пандемія або економічна криза.
Наші високопосадовці, як-то Президент, або міністр охорони здоров’я, або мер Києва, витрачають три чверті свого робочого часу на підготовку та запис відеозвернення – замість інформувати суспільство через свої пресслужби, а самим активно працювати. Але піар для них важливіший, аніж справи й порятунок українців у скрутних економічних умовах.
Україна вкотре виживає завдяки самим українцям та волонтерам, і зовсім скоро постане питання: чи потрібна Україні така влада, як зараз?!