28 квітня о 16:55

У студії авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» – Михайло Поживанов

В ефірі авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» від 28.04.2020 був громадський та політичний діяч Михайло Поживанов. Обговорювали, зокрема, можливість призначення Міхеіла Саакашвілі віцепрем’єр-міністром України. Отож, хто такий Саакашвілі – політик, реформатор, скандаліст; що він може зробити без власної команди, і, головне, чи дадуть йому зробити важливі для України зміни?

Михайло Поживанов спробував спрогнозувати, для чого ця посада пропонується Саакашвілі, який уже був присутнім в українські політиці, й не зовсім успішно, на відміну від грузинського досвіду. Також гість ефіру проаналізував, яких кардинальних, дійсно реформаторських змін потребує Україна й чому вже багато років українські високопосадовці діють поверхнево, ситуативно, не змінюючи корумпованої політичної системи.

Наостанок Михайло Поживанов підкреслив, що Україні необхідний генеральний план змін із визначенням конкретної кінцевої мети. Відповідно до мети потрібно затвердити програму дій, де всі гілки влади працюватимуть на досягнення цієї мети.