04 травня о 14:39

У студії авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» – Михайло Поживанов

В ефірі авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» від 04.05.2020 був громадський та політичний діяч Михайло Поживанов. Основну увагу приділили темі вибірковості української влади до своїх громадян, адже умови карантину виявили це дуже швидко та показово.

Отож, чому президентство Зеленського, від якого багато українців очікували змін та, принаймні, справедливості, виявилося таким самим, як і до нього?
Чому вибірково працює бізнес при карантині; навіщо Президент та чиновники зустрічають літак із комерційним вантажем; чому Президент погрожує міському голові своєї країни у спосіб, не прийнятний для очільника держави, й урешті-решт робить із порушника національного героя; чому деякі торговельні центри працюють, а іншим заборонено?
Поговорили також і про «партію мерів», про яку зараз багато дискутують у суспільстві.

Михайло Поживанов проаналізував плинність президентської влади в Україні й причини, чому ми почали втрачати відчуття справедливості, яке повинен нести кожен Президент. Хочеться сподіватися, що Зеленський як Президент зрозуміє це, й нарешті запрацює теза: закон один для всіх.