17 вересня о 12:10

У студії авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» – Михайло Поживанов

В ефірі авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» від 07.09.2020 був громадський та політичний діяч Михайло Поживанов. У студії обговорили ряд важливих питань.

– Чергове порушення режиму тиші на сході України. Які чинники впливають на цю ситуацію? Чи розуміємо ми всі нюанси залаштункових домовленостей і чи варто їх виносити на широкий загал? Михайло Поживанов зазначив, що не варто відкидати можливостей переговорного процесу, а також потрібно усвідомлювати, що політичну оцінку в цій ситуації в будь-якому разі буде отримувати Зеленський.
– Прийдешні вибори київського міського голови. Люди повинні розрізняти, хто є хто, коли дивитимуться у списки. Одних лише яскравих обіцяючих гасел і показових жестів замало – потрібен очільник, котрий чітко виконуватиме покладені на нього обов’язки й дотримуватиметься переліку повноважень. Адже зараз Київ у занедбаному стані – і так вважає багато хто. За стільки років не відкрито жодної станції метро, транспортний колапс, кричущі проблеми в галузі освіти, охорони здоров’я… Натомість відбувається перерозподіл земельних ділянок між наближеним колом забудовників, а місцева загарбницька верхівка присмокталася до міського бюджету.
– Ситуація в Білорусі й майбутнє Лукашенка. Михайло Поживанов вважає, що Лукашенко вже нічого не зможе вдіяти, до яких би заходів не вдавався. Адже є несприйняття, котре відкрито проявляє суспільство, люди втомилися від влади такого штибу. І будь-який політик має розуміти: він не може робити все, що йому заманеться. Є буква закону, якої треба дотримуватися. А нинішня ситуація в Білорусі – це урок, у тому числі й для місцевих еліт.