16 квітня о 19:24

У студії авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» – Михайло Поживанов

В ефірі авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» від 12.04.2021 був громадський і політичний діяч Михайло Поживанов. У студії торкнулися питання загострення військового конфлікту, яке зараз найбільше непокоїть суспільство. Тут варто зважати на політичні маніпуляції: те, що відбувається біля наших кордонів, оце брязкання зброєю є маніпулятивною поживою як для внутрішнього, так і для зовнішнього споживання. Звісно, все це впливає на настрої суспільства. Але інформація вийшла в публічну площину, тож сподіватимемося, що російські дії обмежаться лише залякуванням і провокаціями. Дуже хочеться, щоб у нас нарешті запанували мир і спокій, щоб військова частина конфлікту якнайшвидше завершилася.

Також розмірковували про ідею Президента Зеленського щодо розосередження органів влади. Михайло Поживанов наголосив: треба чітко усвідомлювати і наслідки втілення ідеї деконцентрації, й механізми її реалізації. Багато залежить від місцевої влади. А, зокрема, нинішня київська влада безсила й інертна, вона не здатна вирішити найнагальніші питання.
Ідея деконцентрації навела на роздуми й про невтішні наслідки децентралізації органів місцевого самоврядування загалом в Україні.