02 серпня о 16:14

У студії «Емігрантського радіо» – Михайло Поживанов

В ефірі «Емігрантського радіо» від 19.07.2021 був громадський і політичний діяч Михайло Поживанов. У студії він озвучував актуальні для України теми.

Михайло Поживанов, зокрема, згадав, що особливого, сучасного та доречного зробив за сім років на посаді міністра внутрішніх справ Арсен Аваков.
На прикладі нещодавніх виборів у Молдові, спочатку президентських, а тепер і парламентських, підсумував, що прогресивний розвиток суспільства залежить від виборців і кожного окремого голосу, незважаючи на намагання деяких політиків та країн відвернути державу від демократичного розвитку.
Крім цього, Михайло Поживанов детально говорив про проблеми місцевого самоврядування в Україні, корупцію в місцевій владі на прикладі Києва, знищення культурної та архітектурної спадщини столиці, тиск податкового навантаження на власників нерухомості й їх несправедливий розподіл на тих, хто має або «не має» платити. Наостанок торкнувся теми екологічної безпеки Києва, зокрема сміттєзвалищного полігона в Петрівцях, проблема якого не вирішується більше 20 років.