Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Україна поступилась однією позицією в рейтингу найбільших експортерів зброї / Магдебурзьке право
11 березня о 12:49

Україна поступилась однією позицією в рейтингу найбільших експортерів зброї

unian.ua

Україна посідає 12 місце у списку 25 найбільших експортерів зброї у світі, оприлюдненому 11 березня Стокгольмським міжнародним інститутом досліджень проблем миру (SIPRI).

Дослідження SIPRI висвітлює головні тенденції в міжнародних поставках зброї у період між 2014-2018 роками. У минулорічному рейтингу Україна посідала 11 місце. За підсумками року її обігнала Південна Корея. Згідно зі звітом, порівняно з 2009-2013 роками Україна зменшила експорт озброєнь на 47%. Імпорт зброї протягом 2014-2018 років, попри воєнний конфлікт, залишався на досить низькому рівні, – йдеться в аналізі.

unian.ua

Попри те, що серед основних клієнтів України у звіті разом із Китаєм і Таїландом вказана Росія, автори дослідження додають, що до 2014 року Росія імпортувала зброю з України і почала імпорт з інших країн, але анексія Криму 2014 року припинила ці торговельні відносини.

Джерело: УНІАН