Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Українці – світові лідери за рівнем недовіри владі / Магдебурзьке право
21 березня о 13:19

Українці – світові лідери за рівнем недовіри владі

Громадяни України мають найнижчий у світі рівень довіри до влади у своїй державі, повідомляє перед виборами 31 березня всесвітньовідома аналітично-консультативна фірма Gallup.

radiosvoboda.org

«Лише 9% жителів мають довіру до керівництва країни, це найнижчий рівень довіри у світі вже другий рік поспіль. Це набагато нижче середнього показника для колишніх радянських держав (48%), а також середнього показника в світі (56%) у 2018 році», – ідеться в повідомленні.

Аналітики вказують, що за президентства Віктора Януковича довіра до влади не перевищувала 24%.

На початку президентства його наступника Петра Порошенка з’явилися ознаки відновлення довіри українців до влади, тоді 24% були впевнені у керівництві країни і 48% схвалювали роботу Порошенка. Проте з 2015 року довіра не перевищувала 14%, відзначають фахівці.