03 січня о 09:36

В будинку спілки журналістів України відкрили кафе

У будівлі Національної спілки журналістів України на Хрещатику, 27А, відкрили кафе The Journalist. Пересічні кияни наче задоволені закладом, який, тим не менше, відкрився у культовому місці, важливому для всіх працівників “пера”.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Blackfield Coffee.

У кафе готують класичні кавові напої, а також пуровер, аеропрес, фільтр-каву тощо. Еспресо та напої на його основі, такі як капучино, лате, флет-вайт, коштують однаково – 35 гривень. Фільтр-кава – також 35 гривень, вартість аеропресу – 70 грн

У The Journalist також пропонують вино (70-105 грн), а також сендвічі, круасани, тістечка, оливки, горіхи та інші закуски. М’ясний або сирний набір коштує 105 грн, сендвіч – 70 грн.

За запуск закладу відповідає кавовий консультант Дмитро Овчаренко, який цього року відкрив Kohana Kava.

Нагадаємо, минулого року кияни були шоковані тим фактом, що в Будинку профспілок, де гинули люди під час Революції Гідності, відкрили фаст-фуд. І якщо прості перехожі лише обурювалися з цього приводу, то члени праворадикальної організації С14 влаштували акцію протесту проти відкриття кафе. При чому так гаряче, що поліція стала затримувати активістів.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.