07 квітня о 17:21

В ефірі авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» – Михайло Поживанов

В ефірі авторської програми Івана Кокуци «Про…» на «Емігрантському радіо» від 06.04.2020 був громадський та політичний діяч Михайло Поживанов. Цього разу спілкувалися не в студії, а за посередництва відеозв’язку. 

Обговорили ряд актуальних питань. Зокрема, про що нам говорять офіційні дані щодо кількості захворілих в Україні. На думку Михайла Поживанова, без загального тестування ці дані не передають дійсну картину. А в умовах браку тестів влада повинна передусім забезпечити тестування медичних працівників, працівників житлово-комунального сектора, правоохоронних органів, людей, які готують, доставляють та продають продукти в магазинах. Мабуть, головне – не цифри, а здоров’я населення й тих людей, котрі зараз на передовій.
Чому в Україні немає тестів? Питання до влади, чому наша країна не спроможна налагодити виробництво тестів, масок, захисних костюмів у достатній кількості, але запроваджує штрафи населенню, котре не має де взяти захисні засоби.
В Україні немає єдиного координаційного штабу щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу в країні. На жаль, наші керманичі займаються більше власним піаром, аніж плановою роботою. Президент, голова уряду, міністри, головний санітарний лікар, мер Києва, мери інших міст, – кожен виступає зі зверненнями та від власного імені пропонує розгубленому населенню своє бачення ситуації й вигадує нові, іноді не зовсім логічні, обмеження.
Що необхідно зробити в економічному плані? Найближчими днями прийняти зміни до бюджету, що дасть можливість вирішення термінових проблем.
Михайло Поживанов наголосив, що Україна зараз має всі шанси стати сильнішою та більш самостійною державою, – була би політична спроможність.