Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
В столичних школах суттєво посилили безпеку / Магдебурзьке право
22 жовтня о 16:22

В столичних школах суттєво посилили безпеку

У Києві вирішили серйозно підійти до дитячої безпеки в школах та дитсадках, після Керченської трагедії. Станом на сьогодні встановлено 2006 камер відеоспостереження на 938 об’єктах: дитячих садочках та школах. Найбільше встановлено у Солом’янському районі – 280 камер на 120 об’єктах.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на прес-службу КМДА.

Крім відеоспостереження, також обладнали систему тривожних кнопок.

«Три роки поспіль міська влада проводить комплексну роботу щодо посилення безпеки у закладах освіти столиці. У рамках міської цільової програми «Освіта Києва: 2016–2018» місто передбачило 19,3 млн грн на встановлення та обслуговування тривожних кнопок у дитячих садочках Києва. За три роки тривожними кнопками оснащені усі дошкільні заклади освіти та школи», – зазначила під час конференції директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

Крім того, за її словами, в школах Подільського району планують впровадити також GPS-повідомлення. “Подільський район зараз планує вводити замість тривожної кнопки в школах систему GPS-повідомлень, де інформація буде відразу надходити на мобільні телефони як адміністрації установи, так і охоронцям. Вони вже провели тендерні процедури. Поки у них працює тривожна кнопка, але вони її незабаром будуть змінювати”, – розповіла чиновниця.

В свою чергу директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, повідомив, що «Усі дитячі садки та школи Києва обладнані системами відеоспостереження, дані з яких передаються до міського дата-центру. Цими даними користуються правоохоронні органи».

Адміністратором системи відеоспостереження є комунальне підприємство «Інформатика». Дані, отримані з засобів відеофіксації, зберігаються у системі протягом 30 календарних днів, а потім автоматично знищуються.

Система відеоспостереження є частиною комплексних цільових програм «Електронна столиця» і профілактики та протидії злочинності «Безпечна столиця».

Зазначимо, що у закладах освіти столиці працює майже 3,5 тисячі сторожів. За обрахунками Департаменту освіти і науки, спеціалізована охорона закладів освіти Києва при штаті в одну одиницю, обійдеться місту не менше ніж у 700 млн грн на рік. А саме, на охорону дитячих садочків – 367 млн грн, на охорону шкіл – 301 млн грн, на охорону позашкільних закладів освіти – 28 млн грн.

Нагадаємо, жахливі події в окупованій Керчі, де були розстріляні учні коледжу, під час навчань, змусили турбуватись столичних можновладців. Мер Києва Віталій Кличко доручив перевірити роботу системи відеоспостереження в усіх столичних школах, садках та інших навчальних закладах.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.