22 жовтня о 10:48

Влада готується до масових скарг від киян

Опалювальний сезон лише починається, а столична влада, замість того, щоб нормального до нього підготуватися, кидає ресурси на інші речі. Так, у КМДА спрогнозували збільшення скарг на опалення, тому залучили більше операторів для гарячої лінії.

Як повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Соцпортал, пікове навантаження на гарячі лінії комунальних служб і Контактного центру очікується 23 і 24 жовтня.

“Телефони традиційні – 1557. Ми залучили додаткові сили, щоб була можливість прийняти якомога більше дзвінків. Адже пуск тепла – пікове навантаження. Дуже багато людей телефонують, лінії перевантажені і ми до цього готуємося”, – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Заступник голови також зазначив, що на будинках будуть вішати оголошення з інформацією, як в житлових будинках проходить включення опалення.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко пообіцяв киянам, що ситуація з відсутнім гарячим водопостачанням, яка цього року склалась в столиці, більше не повториться.

Але після запуску гарячої води у Києві сталося більше 300 пошкоджень труб. Працює 34 аварійно-відновлювальні бригади “Київтеплоенерго”. Працюють цілодобово.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.