Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
З Нового року киянам доведеться більше сплачувати за комуналку / Магдебурзьке право
28 грудня о 11:19

З Нового року киянам доведеться більше сплачувати за комуналку

Із 1 січня набирає чинності Закон України «Про ринок електричної енергії». Країна працюватиме в нових умовах ринку електроенергії, що передбачає серйозні зміни в постачанні та закупівлі електричної енергії, які необхідно врахувати. Зокрема, зростає ціна на електроенергію, що безумовно відобразиться на господарських процесах житлових організацій, зокрема, вартості їхніх послуг.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на КМДА.

«У першу чергу, ми хочемо звернутися до організацій, що управляють житловими будинками, до керівників, які управляють житлово-будівельними кооперативами, ОСББ – оскільки саме ці організації , посадові особи відповідальні за нормальну життєдіяльність людей у цих будинках, за роботу будинкової  інженерії, і тому без стабільного постачання електроенергії точно не обійтися. Зараз всі організації повинні організувати перехід на роботу в умовах нового законодавства», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, зростає ціна електроенергії для експлуатації ліфтів, освітлення місць загального користування. Цей факт безумовно вплине на збільшення вартості утримання будинків.

Нагадаємо, в КМДА незадоволені тим, що кияни протестують через тарифи на комуналку. За твердженням столичних чиновників, судові позови стосовно тарифів винятково муніципальних житлово-експлуатаційних організацій – намагання дестабілізувати ситуацію з обслуговуванням 8,5 тисячі житлових будинків та збільшити дефіцит працівників галузі.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.