12 жовтня о 13:51

Забудовник показав чим замінить “Кінопанораму”

Архітектурна компанія «Раден» представила громадськості проект тризіркового готелю, що з’явиться замість культового кінотеатру “Кінопанорама”.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на проект архітектурної компанії.

За планами проектувальників, після знесення «Кінопанорами» там зведуть 9-ти поверхову будівлю з величезними терасами.

За словами власника будівлі кінотеатру мільярдера Мохаммада Захура, назва готелю буде схожою – “Панорама”, плюс у готелі буде невелика оглядова кімната “з поваги до історії” та конференц-зала.

На жаль, ініціативна група з порятунку кінотеатру все ще не може вибратися з юридичних нетрів по цій ситуації. На питання, коли ж створять петицію, була дана така відповідь:

“Петиція – звичайно важлива, проте для того, аби вона була дієвою, потрібно добре вивчити питання. Петиція обов’язково мусить бути сформульована грамотно і в рамках чинного законодавства. Зараз іде робота з юристами. Зрозумійте, що питання приватної власності – не таке вже просте, тому потрібен час”, – пише режисерка Anastasiia Tykha.

Нагадаємо, два столичних кінотеатри: “Кінопанорама” та “Україна” з першого жовтня припинили своє існування. Відомий український кінокритик Сергій Тримбач вважає, що такі дії можуть привести до масового закриття комунальних кінотеатрів.

Тим часом, ініціативна група киян, що хочуть зберегти культурне місце, все ще розробляють петицію і команду юристів, які мають оскаржити це рішення.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.