Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Зарплата киян стала більшою... на 71 гривню / Магдебурзьке право
06 грудня о 18:03

Зарплата киян стала більшою… на 71 гривню

Кияни стають все багатшими… на папері у чиновників. В реальності, за жовтень цього року, середня зарплата киян зросла на 71 гривню в порівнянні з вереснем.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на 44.ua.

“В жовтні розмір середньої заробітної плати киянина склав 13207 гривень проти 13136 гривень у вересні”, – свідчать дані Держстату Києва.

За його інформацією, зарплата зросла за більшістю видів економічної діяльності. Знову лідером за розміром зарплат залишається видобувна галузь – більш 45,2 тисяч гривень. І це при тому, що щомісяця, починаючи з березня, зарплата в цій галузі падає. Потім йде фінансова і страхова діяльність – 20,4 тис. грн, держуправління і оборона – майже 20,2 тис. грн.

Трохи впала середня зарплата в сфері освіти. Однак традиційно останню позицію займає туристична галузь – 6,7 тисяч гривень.

У Держстаті також вказують, що з початку року середня зарплата киян зросла на 1539 грн.

Нагадаємо, календарний рік добігає кінця, і кожен урядовий кулик починає хвалити своє болото. Міністерство економічного розвитку й торгівлі, приміром, написало цілий роман про те, як в Україні зростає продуктивність праці. Чиновники стверджують, що цей процес триває третій рік поспіль.

Чи є це добрим? Не будемо поспішати з однозначними висновками. 

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.