06 грудня о 18:03

Зарплата киян стала більшою… на 71 гривню

Кияни стають все багатшими… на папері у чиновників. В реальності, за жовтень цього року, середня зарплата киян зросла на 71 гривню в порівнянні з вереснем.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на 44.ua.

“В жовтні розмір середньої заробітної плати киянина склав 13207 гривень проти 13136 гривень у вересні”, – свідчать дані Держстату Києва.

За його інформацією, зарплата зросла за більшістю видів економічної діяльності. Знову лідером за розміром зарплат залишається видобувна галузь – більш 45,2 тисяч гривень. І це при тому, що щомісяця, починаючи з березня, зарплата в цій галузі падає. Потім йде фінансова і страхова діяльність – 20,4 тис. грн, держуправління і оборона – майже 20,2 тис. грн.

Трохи впала середня зарплата в сфері освіти. Однак традиційно останню позицію займає туристична галузь – 6,7 тисяч гривень.

У Держстаті також вказують, що з початку року середня зарплата киян зросла на 1539 грн.

Нагадаємо, календарний рік добігає кінця, і кожен урядовий кулик починає хвалити своє болото. Міністерство економічного розвитку й торгівлі, приміром, написало цілий роман про те, як в Україні зростає продуктивність праці. Чиновники стверджують, що цей процес триває третій рік поспіль.

Чи є це добрим? Не будемо поспішати з однозначними висновками. 

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.