Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Гість студії «NewsOne» – Михайло Поживанов / Магдебурзьке право
15 березня о 09:41

Гість студії «NewsOne» – Михайло Поживанов

Гість студії «NewsOne» із Ланою Шевчук – громадський та політичний діяч Михайло Поживанов. 

В ефірі від 13.03.2019 говорили про новий закон про мову і виборчі процеси в Україні. Багато дискутували і про кандидатів на посаду Президента, і про місцеві вибори.

Крім цього, обговорили призначення Сергія Кривоноса секретарем РБНО, скандал щодо розкрадання в армії і прогноз щодо ефективності роботи тимчасової слідчої комісії.

Торкнулися питання корупції, яке залишається відкритим в Україні, про дуже низький рівень довіри до політиків у суспільстві та наявність протистояння у правоохоронних органах України й можливі наслідки цього у виборчий період.