07 березня о 18:16

Михайло Поживанов – гість ток-шоу «Ехо України» на каналі «Прямий»

6 березня гостем ток-шоу Матвія Ганапольського «Ехо України» на каналі «Прямий» був громадський і політичний діяч Михайло Поживанов. Ефір вийшов динамічним та актуальним. 

Найбільше аналізували президентські вибори, а саме що й кого ми обираємо, чи додасть голосів Анатолію Гриценку зняття Садового з перегонів на його користь або зняття будь-кого іншого. Говорили про чотирьох кандидатів, що дійсно претендують на високий президентський пост. Це Зеленський, Порошенко, Тимошенко та Смешко. Інші кандидати – лише внутрішня боротьба для подальшої участі в парламентських виборах.
Враховуючи власний політичний та виборчий досвід, Михайло Поживанов намагався пояснити глядачам нюанси виборів: від агітації кандидатів до роботи в дільничних комісіях та ЦВК.
Розмірковували, чи потребує країна нових облич, і яких саме, говорили про Київ і київську владу, про інші політичні нюанси й деяких наших політиків.
Крім того, спілкувалися про Аграрну партію України та її значення в політичних процесах країни.
І головне, про що Михайло Поживанов говорив протягом усього ефіру: це заклик до громадян України обирати свідомо й пам’ятати, що зараз ми обираємо не людину, а політичний та оборонний курс України на найближчі п’ять років.