05 серпня о 14:36

Михайло Поживанов презентував у Києві свою нову виставку й книгу

«Життєві прехрестя» – під такою назвою 2 серпня 2022 р. в київській галереї «АВС-арт» відкрилася п’ята персональна виставка живопису Михайла Поживанова. Він представив живописні полотна, що творилися, незважаючи на складний воєнний час.

avs-art.com.ua

«…Мусимо БУТИ на зло ворогам і на благо самим собі. Мусимо думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям. Для мене «розчинити» емоції й почуття можна у власній творчості, працюючи над живописним полотном. Мистецтво дає можливість урівноважити душу, активізувати підсвідомість, створити світ своїх творчих образів. Через живопис долучаєшся до вічності, бо саме на полотні колір безконечний. За допомогою безмежного кольору трансформуєш думки і спогади, твориш нове бачення світу, наповненого глибинними сенсами. Й руїнні перехрестя стають шляхами світла», – говорить Михайло Поживанов.

avs-art.com.ua

На вернісажі презентувалася «Книжка про місто» Михайла Поживанова (Київ: Zалізний тато, 2022. – 160 с.), яка була написана ще до повномасштабного вторгнення РФ в Україну. В ній автор охоплює феномен міста й міської культури та оцінює проблематику урбаністичного простору крізь призму власних досвідних напрацювань. Текст вдало доповнено художніми роботами Михайла Поживанова, що надає цій книжці атмосферності й повноти висвітлення теми.

Виставка триває до 2 вересня.

avs-art.com.ua