16 вересня о 14:38

Михайло Поживанов презентував у Києві живопис власного авторства

15 вересня в київській галереї «АВС-арт» відбулося відкриття персональної виставки живопису Михайла Поживанова. Вона розкриває особистість політика й громадського діяча, науковця й мецената з іншого боку – як людину креативну, котра не лише підтримує українське мистецтво, а й прагне особисто долучитися до внутрішніх нюансів художніх практик, освоїти сучасні живописні стилі й техніки, вивчити особливості роботи з кольором і формою.

avs-art.com.ua

Експоновані роботи дають вичерпну відповідь на питання про те, що стало імпульсом до благодійницької діяльності Михайла Поживанова. Безперечно – поклик душі, а не сухий розрахунок, і це яскраво проступає в картинах автора, самобутніх, наповнених живою енергією й щирим захопленням від самого акту образотворення. Виставка триває до 2 жовтня.

avs-art.com.ua

«Доволі часто випадкові речі стають у житті доленосними. Так склалося і з моїм захопленням уроками живопису. Хто зна, чи мали б ви можливість споглядати тут і зараз мої роботи, якби не художні курси, куди я якось мимоволі зазирнув… Живопис захопив мене – це й відпочинок, і праця над собою, найперше над емоційною складовою, й шлях, аби краще збагнути творчий процес зсередини. Так іще ближчими мені стали мистці, котрими я захоплююся, підтримую, з якими товаришую.

Я не претендую на професійність, на упізнаваність і випрацюваний авторський стиль, а тільки вчусь і вдячний усім моїм учителям. Мої творчі пошуки тривають – у кожній новій картині, із кожним новим образом, який вдається передати на полотні», – говорить Михайло Поживанов.

avs-art.com.ua

avs-art.com.ua

avs-art.com.ua