15 лютого о 15:37

PokrovSky – унікальна галерея інтер’єрів у Києві

Галерея інтер’єрів PokrovSky, розташована на вул. Глибочицька, 32-В в історичній частині столиці, за досить короткий період своєї роботи здобула статус унікального місця. Світові бренди преміум-класу, талановиті архітектори й дизайнери, творча атмосфера, інноваційний підхід до клієнтів, – усе це формує простір Галереї загальною площею 3 900 квадратних метрів.

 

Галерея «PokrovSky» відкрилася 4 вересня 2018, зручно розташувавшись на вулиці Глибочицька між Лук’янівкою та Старим Подолом в оточенні нових житлових комплексів, пам’яток архітектури Києва, фешенебельних готелів і ресторанів, сучасних бізнес-центрів і банківських установ. Разом це формує ділову та надихаючу атмосферу. Власне, багата й барвиста київська історія і стала натхненням для назви комплексу. Це данина давній українській традиції: козаки вважали Покрову своєю заступницею. Саме на честь Покрови Пресвятої Богородиці в Україні освячено найбільшу кількість храмів, а церква Покрови Пресвятої Богородиці на Подолі – найстаріша з них.

Галерея інтер’єрів PokrovSky не має жорсткого зонування. Тут розташувалися бутики з широким асортиментом товарів дизайну й інтер’єру преміум-класу, кожен із яких не тільки функціональний, але й є справжнім витвором мистецтва. Галерея об’єднує відділи меблів та високоякісної фурнітури, кухонь, побутової техніки, матраців, штор, камінів, освітлення, а ще – унікальний салон квітів і східних солодощів. Асортимент представлених товарів складає загалом біля 10000 найменувань.

«Наша команда пишається тим, що змогла зібрати під одним дахом майстрів своєї справи – якісних виробників і талановитих дизайнерів. Завітавши до Галереї, ви можете купити не лише якийсь окремий предмет – меблі, люстру, побутову техніку тощо. У нас ви можете придбати одразу ціле дизайнерське рішення, власне кажучи – атмосферу для своєї оселі. Ми раді поділитися своїм натхненням!»

Галерея інтер’єрів PokrovSky

У PokrovSky представлені відомі світові бренди – Blum, Gorenje, Територія сну, Family Room, Villa Grazia, KAMIN-bio, WOOD studio, Morfeus, Мілюкс, Sweet Flowers, Сервант.еs, VIRSAVIA, Tiger. Галерея відкрита для співпраці з архітектурними бюро та дизайнерськими студіями й проводить спеціалізовані заходи, зокрема майстер-класи, для фахівців у цій галузі. Не загубитися у великій кількості гучних імен та вишуканих товарів, що вражають уяву, допоможуть досвідчені консультанти – професійні дизайнери інтер’єру. Кожен із товарів відповідає міжнародним стандартам і принципам екологічності.

Завітавши в Галерею інтер’єрів PokrovSky, можна не лише придбати якісні речі високого естетичного смаку, – тут формуються і втілюються в життя оригінальні ідеї для атмосфери вишуканої оселі.