03 квітня о 14:37

У галереї «АВС-арт» відкрилася виставка «До горизонтів»

Під патронатом голови ГО «Фонд муніципальних реформ «Магдебурзьке право» Михайла Поживанова 2  квітня в київській галереї «АВС-арт» відкрилася виставка письменника й художника Анатолія Дністрового. Експозиція включає живопис і графіку автора 2015-2019 років.

avs-art.com.ua

Анатолій Дністровий – автор численних книжок прози, поезії й есеїстки – знаний передусім як письменник-інтелектуал, філософська й подекуди іронічна думка котрого уже не один рік поспіль увиразнює українську літературу. Почавши працювати в напрямку образотворчості порівняно недавно, від 2013-го, він у своєму живописному й графічному доробку опрацьовує теми, актуальні для нього і в письменництві.

Виставка Анатолія Дністрового, представлена в галереї «АВС-арт», візуалізує авторські пошуки нових способів вираження, роботу з іншою «знаковою системою», що розширює семантику особистих і особистісних горизонтів.

avs-art.com.ua

«Пропонована збірка живопису, графіки та акварелей – результат моїх мистецьких пошуків упродовж 2015-2019 років. Як і в літературі, переймаюся темою «бездомного стану» людини в сучасному цивілізаційному світі, її блукань у «пустелях реального» та внутрішньої незахищеності.

Звільнення від місць фізичного перебування, пам’яті й досвіду, які в умовах тотальної гібридизації всіх речей і далі детериторизуються, стає альтернативною мандрівкою до тих горизонтів, яких нам бракує на щодень, яких ми, можливо, насправді ніколи й не досягнемо, однак внутрішнє проговорювання (в літературі) та оприявнення (в живописі) яких надихатиме на подальший рух», – зазначає Анатолій Дністровий.

avs-art.com.ua

Виставка «До горизонтів» триватиме до 19 квітня.