04 листопада о 15:09

Виставка Михайла Поживанова «У місті й за містом»

«У місті й за містом» – під такою назвою 2 листопада в київській галереї «АВС-арт» відкрилася четверта персональна виставка живопису Михайла Поживанова. Ця тема сформувалася не випадково, адже автор як політик і громадський діяч, науковець і меценат давно переймається проблемами міського середовища й урбаністичною складовою нашого життя.

avs-art.com.ua

«Люблю місто. Незабутніми лишаються Маріуполь, Одеса й Харків, Ужгород і Львів… Багато подорожую. Із задоволенням фотографую мальовничі види європейських міст. У кожному з них фіксую неповторність: архітектуру, історію, садово-парковий простір, міський настрій у певний час доби чи пори року. А за містом, серед природи, думками все одно повертаюся до нього. Поступово на підсвідомості проступив образ мого ідеального міста, який викристалізувався на полотнах у різноманітних сюжетах, у неповторній колірній гамі, з тремкими чи жорсткими лініями й характерними композиційними рішеннями. І зараз мій улюблений мотив – панорамний вид нашої столиці з вікна, що втілився в нових картинах. Ця тема, думаю, ще довго мене не полишатиме…» – говорить Михайло Поживанов.

avs-art.com.ua

На вернісажі Михайлові Поживанову урочисто вручили посвідчення члена Національної спілки художників України, тож відтепер вітаємо його з професійним визнанням у спілчанських лавах! А виставку картин автора можна відвідати до 19 листопада.

avs-art.com.ua